משתלת זרעים מציון

צמחי בר - זרעים פקעות בצלים שתילים
עבודות הצלה ושיקום נופי

Unknown: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/seedsfro/public_html/modules/mod_mijoshop/mod_mijoshop.php on line
0 פריט(ים) - ₪0

המשך פרויקט כביש 65 - שיקום נופי לאחר סלילת הכביש:

תמונה מוקטנת כביש 65פרויקט הרחבת הכביש הקיים מצומת גולני עד צומת כדרים ומצומת כדרים עד עמיעד. אנחנו נכנסנו לשטח בשנת 2010 לפני כניסת הדחפורים והתחלנו בעבודות ההצלה. לאחר שניקינו את השטח ממגוון פקעות הבר שהיו בו נכנסו הדחפורים והחלו לבנות את הכביש. בסוף שנת 2015 אנו התחלנו בעבודות השיקום הנופי של השטח.

המשך קריאה: המשך פרויקט כביש 65 - שיקום נופי לאחר סלילת הכביש

שביל הולכי רגל קדרון- ירושלים:

פרויקט שביל הולכי רגל קידרון הוא פרויקט בו נתבקשנו למלא את שולי השביל בפרחי בר צבעוניים. ייצרנו מיקס זרעים של פרחי בר שפורחים בחודשים שונים במהלך השנה כדי ליצור מופע פריחה ארוך ככל הניתן.
IMG 20170508 WA0021רוב פרחי הבר פורחים בחודשי האביב אך חלקם פורחים גם בחודשי הקיץ. כרגע יש בשולי השביל כ-35 סוגים שונים של פרחי בר שיוצרים מופע מרהיב וצבעוני.

המשך קריאה: שביל הולכי רגל קדרון - ירושלים

סיורים בזרעים מציון 2017:

השנה חלו שינויים רבים בזרעים מציון, הקמנו בריכה אקולוגית, סידרנו את אזור ההתכנסות, הוספנו לסיורים גם הסבר על צמחי נחל וגדה ועוד שינויים חיוביים רבים.
בנוסף, איפשרנו לקיים "סיור פתוח" שבו אנשים בודדים יוצרים קבוצה אחת גדולה.
מצורף קומץ קטן של תמונות מהסיורים שהיו באביב 2017.

המשך פרויקט כביש 65 - שיקום נופי לאחר סלילת הכביש:

rode65-conrinueפרויקט כביש 65 הוא פרויקט בו ביצענו גם את עבודות ההצלה של צמחי הבר וגם את עבודות שיקום הכביש. העבודות כללו הוצאה של מגוון הצמחיה, ריבוי וייצור שתילים מהזרעים שנאספו באותו הכביש ושתילתם בחזרה בשנת 2015 בשולי הכביש בגמר עבודות הבניה של הרחבת הכביש.

המשך קריאה: כביש 65- שנה לאחר השיקום

פרויקט שיקום נחל איילון - רמלה:

פרויקט שיקום נחל איילון - רמלהפרויקט שיקום נחל איילון: בשנת 2015 הוזמנו לבצע שיקום של גדות הנחל הנמצא בסמוך למפעל נשר ברמלה. העבודות כללו שתילת שתילים של צמחי בר מקומיים, זריעת זרעים, שתילת פקעות ונטיעת עצים לאורך גדות הנחל. כיום ניתן לערוך טיולים רגליים או טיולי אופניים לאורך הנחל ולהינות מהשבילים המסודרים, צל העצים ופריחת צמחי הבר המקומיים.

המשך קריאה: פרויקט שיקום נחל איילון - רמלה

הזמנות ומשלוחים זרעים מציון

זרעים / פקעות במבצע!

Unknown: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/seedsfro/public_html/modules/mod_mijoshop/mod_mijoshop.php on line
תורמוס ההרים

תורמוס ההרים

שם מדעי: Lupinus pilosus. משפחה: פרפרניים. צורה: צמח חד שנתי. מראה: תו..

₪20

פרג אגסני

פרג אגסני

שם מדעי: Papaver umbonatum. משפחה: פרגיים. צורה: צמח חד שנתי. מראה: פָ..

₪25

צפורנית מצרית

צפורנית מצרית

שם מדעי: Silene aegyptiaca. משפחה: צפורניים. צורה: צמח חד שנתי. שם ערב..

₪22 ₪25

דיוור - הצטרפות / הסרה

תנאים
חל איסור למלא פרטי הרשמה או הסרה של אדם אחר ללא אישורו המפורש!