משתלת זרעים מציון

צמחי בר - זרעים פקעות בצלים שתילים
עבודות הצלה ושיקום נופי

זרעים מציון
פרויקטים קהילתיים
כחובבי טבע מושבעים, חשוב לנו מאוד להנחיל את אהבת הטבע לדורות הבאים בישראל. כיום לצערנו הילדים והנוער שלנו פחות מעורבים ופחות מודעים להרס של הטבע שנגרם בעקבות הבניה המאסיבית וההתפתחות הטכנולוגית העצומה.

אנחנו בזרעים מציון מאמינים שאם נצליח להנחיל לדור ההמשך את האהבה העצומה שיש לנו לטבע ואת החשיבות שבצמחי הבר, הם יעבירו את זה הלאה וכך כולנו נוכל להנות מסביבה ירוקה ומזינה. זהו בעצם הבסיס של כל הפרויקטים הקהילתיים שבנינו.

במידה ותרצו להשתתף או ליזום פרויקט קהילתי, אנא צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!

ראש ציפור- פארק הירקון:

gdot nahalמרכז הצפרות החדש בפארק ראש ציפור שוכן בפארק גני יהושע שבלב תל אביב, במפגש הנחלים איילון וירקון, ומשתרע על פני כ-32 דונם של עצים, שטחים ירוקים ונחלים. הפארק כולל מגוון בתי גידול, שמושכים למקום ציפורים ממינים שונים. מבקרי האתר יכולים לעקוב אחר הציפורים מבלי להפריע את מנוחתן באמצעות מסתורי התצפית שנבנו במקום.

קרא עוד...

פארק יובל- צור הדסה:

amebot 2פארק יובל הוא פארק הממוקם בלב ישוב צור הדסה. גודלו כ-6 דונמים. את המדשאה הקמנו בשנת 2017 בשיתוף עם וועד מקומי צור הדסה (בראשות שלומי מגנזי) וכיום הוא מהווה מקום מרכזי לפעילות הנוער והתושבים בצור הדסה.

קרא עוד...

פרויקט קהילתי - שיקום הכרמל לאחר השריפה:

פרויקט קהילתי - שיקום הכרמל לאחר השריפהבשנת 2010 פרצה שריפה בכרמל באזור בית אורן. בשריפה נספו 44 בני אדם והיא כילתה כ-25,000 דונם של חורש ובהם כמה מיליוני עצים ואין ספור פקעות וצמחי בר מוגנים! השריפה בכרמל נחשבת לשריפה הגדולה ביותר בתולדות מדינת ישראל. מיד לאחר השריפה, אנשים רבים מכל רחבי הארץ הגיעו לכרמל כדי לראות מה קרה וכיצד ניתן לעזור לשקם.

קרא עוד...

הגינה של ניר:

nir garden7הגינה של ניר היא גינת צמחי בר שיצרנו בעתלית. הגינה מלאה בזרעים, פקעות ושתילים של צמחי בר. גינת בר שמשולבת עם צמחים תרבותיים כדי לתת מענה לחודשי הקיץ היבשים. זו דוגמא נפלאה לעושר שצמחי הבר יוצרים ללא כל מאמץ או השקייה מאסיבית.

קרא עוד...

פרויקט קהילתי - פרפרים בשביל הפרחים:

פרויקט קהילתי - פרפרים בשביל הפרחיםפרויקט "פרפרים בשביל הפרחים" הוא פרויקט בו ילדים זורעים צמחי בר בגנים שלהם בכל רחבי הארץ. מטרת הפרויקט היא לימוד על מגוון צמחי הבר של ארץ ישראל ותוך כדי, לימוד על הפרפרים בארץ - אודות אורח החיים שלהם ועל שלבי ההתבגרות שלהם מזחל עד לפרפר. זהו פרויקט שני בסדרה בחסות "המשרד להגנת הסביבה" ומשרד החינוך "המינהל הפדגוגי" האגף לחינוך קדם יסודי.

קרא עוד...

פרויקט קהילתי - חיפושיות בשביל הפרחים:

פרויקט קהילתי - חיפושיות בשביל הפרחיםפרויקט "חיפושיות בשביל הפרחים" הוא פרויקט בו ילדים זורעים צמחי בר בגנים שלהם בכל רחבי הארץ. מטרת הפרויקט היא לימוד על מגוון צמחי הבר של ארץ ישראל ותוך כדי, לימוד על החיפושיות בארץ, אודות אורח החיים שלהן ועל העזרה שהן מעניקות לטבע ולסביבה. זהו פרויקט שלישי בסדרה בחסות "המשרד להגנת הסביבה" ומשרד החינוך "המינהל הפדגוגי" האגף לחינוך קדם יסודי.

קרא עוד...

הזמנות ומשלוחים זרעים מציון

דיוור - הצטרפות / הסרה

תנאים
חל איסור למלא פרטי הרשמה או הסרה של אדם אחר ללא אישורו המפורש!