משתלת זרעים מציון

צמחי בר - זרעים פקעות בצלים שתילים
עבודות הצלה ושיקום נופי

nir garden7
גינת בר היא גינה שמורכבת כולה מצמחי בר.
לגינה כזו יש יתרונות רבים כמו למשל חסכון עצום במים משום שצמחי הבר לא זקוקים להשקיה לאחר הקליטה. יתרון נוסף הוא שאין צורך לזרוע ולשתול צמחים חדשים כל שנה כי צמחי הבר גדלים ללא התערבות, מהזרעים שהם הפילו לקרקע בשנה הקודמת או מהפקעות/ בצלים שכבר הטמנתם באדמה ואורך חייהם נע בין 5 שנים (לפקעות הקטנות יותר כמו סיתוונית או כרכום) לבין 150 שנה (לפקעות הגדולות יותר כמו חצב ורקפת).
הקמת גינת בר דורשת תכנון מקצועי וחכם. צמחי הבר פורחים בעונה שלהם בלבד, אי אפשר להכריח אותם לפרוח מתי שאנחנו רוצים. הם מתנהגים לפי מה שהטבע מכתיב ולא האדם.
חוסר תיכנון יכול לגרום לכך שמצד אחד יהיה לכם מופע מרהיב וייחודי של עשרות מינים של צמחי בר בעונת האביב אך בחודשי הקיץ מרבית הגינה תראה יבשה וריקה.
ישנם מינים רבים של פקעות בר שניתן להטמין באדמה ומעליהם לשתול צמחים תרבותיים שיפרחו בעונות שהפקעות לא פורחות. מערכת ההשקיה לא מפריעה להם ובעונת הפריחה שלהם הם יעלו ויפרחו כרגיל.
כמו כן, ניתן לשלב צמחי בר רב שנתיים שמחזיקים כשיח כל עונות השנה ובעונת הפריחה פורחים בשלל צבעים (נפית כפופה, אזוב מצוי, זוטה לבנה ומיני מרוות).
ברגע שמבינים את העיקרון ויודעים אלו צמחים כדאי לשלב בגינה ניתן ליצור גינת בר משולבת, חסכונית במים ויפהפיה לאורך כל השנה.

אנו גאים להציג אלבום תמונות מהגינה של ניר בעתלית- גינת בר:
This album doesn't contain any items
הזמנות ומשלוחים זרעים מציון

דיוור - הצטרפות / הסרה

תנאים
חל איסור למלא פרטי הרשמה או הסרה של אדם אחר ללא אישורו המפורש!